מלאו את הפרטים הבאים

חדרי מגורים מעוצבים


חדרי מגורים מעוצבים, ממש אין הכרח שיגרמו לכם לפתוח חסכונות או להיכנס לחובות. בעזרת מעט מעוף יצירתי, תעוזה ורצון תוכלו גם אתם להפוך כל חדר לכזה שגם יהיה מעוצב באופן שיפער פיות. באותה מידה, שיהיה גם פונקציונאלי, נוח ושימושי ויגרום לכם להרגיש בבית. "קיר כוח", אלמנטים כגון בריקים וגופי תאורה, שילוב של צבעים מתכתיים יוכלו בקלות להפוך כל חדר לכזה שיגרום לכולם לשאול אתכם מי המעצב שאת שירותיו שכרתם.

חדרי מגורים מעוצבים – טיפים קטנים לשינוי גדול

כאשר מדובר בחדרי מגורים מעוצבים, חשוב תחילה לקבוע באיזה סגנון עיצוב לבחור. האם נבקש עיצוב קלאסי? מודרני? אורבני תעשייתי? עתיר דקורציה, או שמא מינימליסטי? חשוב שתחליטו באיזו אווירה תרצו לעצב את החלל.

  • המראה האורבני-תעשייתי הייטקיסטי: לקבלת מראה אורבני נוכל לבחור להשתמש בבריקים ובצבעי בטון. שילוב של אלמנטים שנותנים תחושה של רחוב כמו צינורות, מתלה או חניה לאופניים, שלט EXIT ושלל אלמנטים המזכירים רחוב יעניקו לחלל מראה צעיר ורענן.
  • המראה המודרני: קווים חדים, תאורת UP LIGHT, בחירת קיר שיבלוט וישמש כ"קיר כוח", הודות לצביעתו בצבע נועז ו/או בולט ולשימוש במתכות בצבעי אפור, שחור, וכסף. כל אלה, בשילוב של צבעים בהירים יעניקו לחלל מראה תעשייתי, הייטקיסטי ויוקרתי.
  • המראה הקלאסי: רהיטים מעץ מלא, אלמנטים ויקטוריאניים, גותיים ורנסנסיים כגון אח ונברשות פמוטים (שנדלייה), ווילונות מבדים "כבדים" וצבעים חמים יעניקו לחלל אווירה רומנטית ומראה קלאסי.

את כל אלו תוכלו למצוא במחירים שווים לכל נפש, לעיתים אף מבלי לשבור קירות או לשנות תשתיות. אמנם, מראה מעוצב דורש מעוף יצירתי והשקעה, אולם למראה התוצאה שתתקבל איש לא יישאר אדיש.

עיצוב פנים לחדרי מגורים? אני כאן בשבילכם

לאחר מגורים בפריז, וביקורים תכופים בה ובאיטליה משך שנים, כמו-גם בארצות נוספות במערב אירופה, ענת קליין החליטה ללכת אחר נטיית ליבה ותשוקתה מאז ומתמיד לעיצוב. ענת, בעלת תואר PhD בתקשורת-המונים ורקע עשיר בעיתונות, תמיד חיה במקביל את עולם העיצוב ותמיד הייתה עם יד על הדופק בכל הקשור לתמורות השונות בשוק. בשלב מסוים הביאה אותה תשוקתה לעיצוב לפנות ולהפוך עיצוב פנים לעיסוקה המקצועי, לאחר שהשלימה לימודי עיצוב בסטודיו 6B בתל-אביב. חדרי מגורים מעוצבים הם אחת ההתמחויות החזקות שלה ואתם מוזמנים להיכנס לאתר האינטרנט שלה להתרשם מעבודותיה.

מעוניינים בשיחה או בפגישה אתי?

מלאו את הפרטים הבאים

עיצוב-פנים עוסק בתכנון נכון של חלל דירתכם או בית-העסק שלכם ובמראהו האסתטי. הוא הפך לשרות מבוקש היום ובר-השגה לא רק לעשירים, לאחר שהתבררה תרומתו לאיכות חיינו. עיצוב-פנים עשוי להשפיע על יכולות קוגניטיביות, על התנהגות ועל מצב-רוח. בכוחו של חלל, המתוכנן היטב ובעל מראה אסתטי, להשרות עליכם אווירה של רוגע ונינוחות בדירתכם, ולמשוך לקוחות לבית-העסק שלכם.

את העלייה במודעות לחשיבותו של עיצוב-פנים ניתן לייחס לעלייה בניידות שלנו היום למקומות רחוקים, בהם אנו נחשפים לתרבויות ולחידושים. תורמות לכך גם תכניות טלוויזיה רבות המוקדשות לעיצוב על סוגיו. ההתפתחויות הטכנולוגיות במאה ה-20, ובראשן האינטרנט, הפכו את עולמנו ל"כפר" גלובאלי, שבו אתם נחשפים במהירות לכל החידושים ולהנאות שבצדם ושואפים להשיגם.

עוד בנושא

הלבשת הבית

הלבשת הבית, או בשמה הלועזי "הום סטיילינג", זהו העיסוק בארגון מחדש של הריהוט בבית ובפרטי הדקורציה שבו. הום סטיילינג כולל צביעה, ריהוט, טקסטיל: בדי ריפוד, ווילונות ושטיחים. נכללים בו גם גופי-תאורה, חפצי-נוי ותמונות. יתרונו של הום סטיילינג ביכולתו לרענן ולשדרג את מראה הבית או בית-העסק מבלי לעקור מרצפות, לשבור קירות או...
קרא עוד >>

עיצוב הבית סלון

בעולם עיצוב הבית, סלון הוא שחקן מרכזי. הסלון משמש הלב הפועם של הבית, החלל שמחבר בין החדרים השונים ומרכז בתוכו את רוב הפעילות היומיומית שלנו. הוא המקום שבו אנו נחים, משחקים עם הילדים, מבלים בצפייה בטלוויזיה או בקריאה של ספר טוב. הסלון מעניק את הרושם הראשוני על אופיים של בעלי...
קרא עוד >>

עיצוב בתים מודרניים

עולם העיצוב מושפע מהתפתחות של זרמים שונים, כמו-גם מהתפתחויות טכנולוגיות. לפיכך, מאפייניו של עיצוב בתים מודרניים משתנים מעת לעת בהתאם לתמורות בעולם העיצוב בכלל. בין השאר, בולט בעיצוב המודרני השימוש בחומרי גלם מתכתיים, בעיקר בצבעים שחורים ואפורים, בשילוב של צבעים בגוונים בהירים. סגנון זה מאופיין בקווים ישרים ובניקיון שבא לידי...
קרא עוד >>

עיצוב פנים והום סטיילינג

עיצוב פנים והום סטיילינג – בשביל מה ולמה? עיצוב-פנים עוסק בתכנון נכון של חלל דירתכם או בית-העסק שלכם ובמראהו האסתטי. הוא הפך לשרות מבוקש היום ובר-השגה לא רק לעשירים, לאחר שהתבררה תרומתו לאיכות חיינו. עיצוב-פנים עשוי להשפיע על יכולות קוגניטיביות, על התנהגות ועל מצב-רוח. בכוחו של חלל, המתוכנן היטב ובעל מראה...
קרא עוד >>

עיצוב פנים דירות יוקרתי

עיצוב פנים יוקרתי אינו בהכרח יקר כיום. הקידמה וההתפתחויות הטכנולוגיות מאפשרות לרכוש חומרי גלם איכותיים לבניית בתים או לשיפוצם, חומרים שעד לפני שנים ספורות היו מנת חלקם של עשירים בלבד. בנוסף, בעזרת אלמנטים בודדים מעצב פנים מקצועי בעל ידע וניסיון יכול לעשות היום קסם ולחולל ניסים במחירים שווים לכל נפש....
קרא עוד >>