מלאו את הפרטים הבאים

עיצוב חדר אונליין


תראו מה שחדר אחד יכול לעשות

בעידן האינטרנט, שבו אתם רוכשים מוצרים ושירותים שונים אונליין, תוכלו גם לעצב אונליין את דירתכם, לחסוך בזמן ובמאמץ, ולהוזיל עלויות.

באפשרותכם להקנות לדירתכם מראה מעוצב, עדכני ומודרני, מבלי לשבור חסכונות בסכומים גבוהים על שיפוץ יקר, מבלי לכתת רגליים משך שעות מחנות לאחרת, בחיפוש אחר הפריט המתאים. התחילו בעיצוב אונליין בחדר אחד בלבד. חדר שתמיד חלמתם, כי מעצבת תשדרג את מראהו ותהפוך אותו למושך, מרגש ומזמין.

חדר שמעצבת תראה לכם איך למקם ולסדר בו את הריהוט, התאורה ופריטי הדקורציה, וכך גם לעשות את השימוש בו יעיל ומהנה יותר. תמיד תוכלו גם לפגוש אותי ולהמשיך בחדרים נוספים, בהתאם לאפשרויות העומדות לרשותכם.

רוצים גם אתם להתרגש ממראה מודרני ועדכני? התחילו עיצוב אונליין של סלון ביתכם – חלון הראווה שלכם. בעולם עיצוב הבית, סלון הוא שחקן מרכזי. תראו אז מה שחדר אחד יכול לעשות.

איך זה עובד?

אתם מתבקשים למלא שאלון קצר ובו פרטים על סוג החלל שברצונכם לעצב ולמי הוא מיועד, גילו ואורח חייו, הסגנון האהוב עליו/ ה/ הם והצבעים המועדפים. מציינים את גובה התקציב, מודדים את החלל ושולחים מידות, בנוסף לתכנית של הדירה כולה. לבסוף גם מצלמים את החלל ושולחים תמונות מכמה זוויות צילום.

אני בוחנת את כל פינות החלל, תוך איתור שטחים לא מנוצלים, שמבלי משים נותרו ללא שימוש. בניסיון להפוך שטחים אלה לפינות המשדרגות אסתטית את מראה החלל, הכוונה היא בה-בעת לעשותן גם יעילות, וכך לאפשר שמירה על נוחות.

המטרה היא להעניק לדירתכם לא רק יופי ואסתטיקה בעיצוב חדש ומודרני, אלא שיהיה בו גם מענה לאחסון יעיל, לסדר ולנוחות. לימוד החלל כולל, בין השאר, שימוש בשילובים שונים של ריהוט מתאים והצבתם במיקומים שונים, בניסיון למצוא את המיקום האופטימלי שלהם מבחינת פרופורציות, ליצירת מראה הרמוני.

בנוסף, אני משלבת צבעים מתאימים לכל חדר, מציבה גופי תאורה מתאימים, בין אם לתאורה בלבד או גם כאלמנטים דקורטיביים, בהתאמה לריהוט. לבסוף, אני מציעה גם תמונות מתאימות, כדי להוסיף עניין נוסף למכלול העיצוב.

לאחר לימוד החלל המבוקש, על בקשותיכם וצורכיכם, כמו-גם על חלומותיכם, אני בונה מספר הדמיות של החלל, הכוללות את הריהוט והפריטים הנוספים.

אתם מקבלים ממני הצעת מחיר, ולאחר אישור ותשלום באמצעות bit או העברה בנקאית, אתם מקבלים הדמיה של החלל ובו מספר אפשרויות להעמדת ריהוט בהתאם לצרככם.

בנוסף, תמונות של רהיטים ופריטי דקורציה משלימים, שתוכלו לרכוש בעצמכם או בעזרתי, במידה שתבחרו בפגישה אתי ובליווי שלי.

אתם מוזמנים להתחיל בעיצוב חדר און ליין

בחרו את סוג החדר

מדדו וצלמו את סוג החדר

הגדירו תקציב

בחרו סגנון וצבעים

מלאו את הטופס שלמטה ושלחו אלי

סוג החדרים הניתנים לעיצוב

סלון

פינת אוכל

חדר שינה הורים

ילדים או /ונוער

עבודה

מטבח

חדר רחצה

חדר אחר

מעוניינים בשיחה או בפגישה אתי?

מלאו את הפרטים הבאים

עבודות לדוגמא