מלאו את הפרטים הבאים

עיצוב פנים דירות יוקרתי


עיצוב פנים יוקרתי אינו בהכרח יקר כיום. הקידמה וההתפתחויות הטכנולוגיות מאפשרות לרכוש חומרי גלם איכותיים לבניית בתים או לשיפוצם, חומרים שעד לפני שנים ספורות היו מנת חלקם של עשירים בלבד. בנוסף, בעזרת אלמנטים בודדים מעצב פנים מקצועי בעל ידע וניסיון יכול לעשות היום קסם ולחולל ניסים במחירים שווים לכל נפש. בין אם מדובר בדירת סטודיו, או בית פרטי, אל תמהרו לשבור קירות ולהכין קונגו, בידקו תחילה אלו אפשרויות יוכלו להעניק לחלל מראה יוקרתי ועכשווי מבלי להיכנס לחובות.

עיצוב פנים יוקרתי – כך תעשו זאת נכון!

גם אם ישנם אנשים בעלי כשרון מפותח לאסתטיקה ועין טובה לעיצוב, עדיין מומלץ לפנות למעצבי פנים והום סטיילינג כשרוצים להגיע לתוצאות אידאליות של עיצוב פנים יוקרתי לבית. אמנם, בכל אמנות דרושים כישרון, יצירתיות ותעוזה, אולם לצד כל אלה שולטים בתחום עיצוב הפנים גם כללים. שילוב של צבעים, תאורה מתאימה, וניצול נכון של חללים הם חלק מאותם כללים חשובים שצריך ללמוד ולהכיר. לא פלא הוא שמעצבי פנים חייבים לעבור הכשרה משך מספר שנים, שגם בסיומה עליהם להמשיך וללמוד לאור ההתפתחויות והשינויים הבלתי פוסקים בעולם העיצוב.

לפניכם, מספר טיפים קטנים בעיצוב-פנים יוקרתי, לפי ענת קליין, שעיסוקה בעיצוב-פנים ובהום סטיילינג.

  • לתאורה מסויימת תפקיד מרכזי ביצירת אשליה של חלל גדול יותר. תאורת UP LIGHT הצמודה לקיר תעשה את העבודה. האור "ישטוף" את הקיר ואילו התקרה תהווה רפלקטור לבן לפיזור נכון של האור בחלל. לעומת-זאת, גוף תאורה עומד, שבסיסו ברצפה, עשוי לשדרג את החלל, לא רק בעוצמות האור המשתנות, שלו שבכוחן לשנות אווירה בהתאמה, אלא גם להוות, בעצם, אלמנט דקורטיבי מרשים.
  • שימוש בחומרים מתכתיים בגוונים של לבן, שחור ואפור יעניקו מראה עכשווי עם ניחוח הייטקיסטי יוקרתי. מראה יוקרתי ואלגנטי ניתן לקבל בשימוש בצבעי זהב או בציפויים מזהב.
  • מומלץ לשוטט באתרים של יד שניה. לא תאמינו כמה רהיטי יוקרה תוכלו למצוא בהם במחירים סבירים. תופתעו ממספר האנשים שנאלצים בין לילה להעתיק את מקום מגוריהם לחו"ל בשל עבודה או בשל סיבות אחרות ורוצים להיפטר מתכולת הבית שלהם בהקדם האפשרי.

עיצוב פנים יוקרתי – לצעוד כל הדרך ליוקרה

עיצוב פנים יוקרתי הוא הקו המנחה את מעצבת הפנים ענת קליין. לאחר תקופת מגורים בפאריס וביקורים תכופים בה ובמדינות מערב אירופה, כמרצה לתקשורת-המונים באקדמיה, מביאה עמה ענת ניחוחות מודרניים עם נגיעות של רטרו מודרני לפרויקטים האופייניים לה.

בין אם מדובר בגוף תאורה, עשוי מחומרים מודרניים, מעוצב בסגנון רטרו, או בשידה בעלת קימורים קלסיים, צבועה בסגנון מודרני, עכשווי, בפסים ישרים ובצבעים עזים, החלל כולו, הישן-לכאורה, מקבל אז לבוש מודרני חם. אי אפשר לטעות אז בשפה העיצובית של ענת.

כל מלה נוספת היא מיותרת. היכנסו לאתר או צלצלו אליה לשיחה מלאת השראה ותיווכחו לדעת שקיבלתם את ההחלטה הנכונה.

גם אם יופי ואסתטיקה הם שחקנים מרכזיים בעיצוב פנים של דירות ובתי עסק, לא פחות חשובה הפונקציונאליות. מקסום החלל, הנגשת המוצרים והפיכת הבית או בית-העסק לנעימים ולנוחים לשימוש – כל אלה יהוו את ההבדל בין עיצוב יפה אך לא שימושי לכזה שתוכלו להפיק ממנו גם נוחות מרבית בחלל. כי בסופו של דבר, לאחר שהמעצב או האדריכל יסיימו את עבודתם, אתם הם אלו שתאלצו לחיות עם התוצאות. במאמר זה נדון, לפיכך, בקצרה במקומה של הפונקציונאליות ובדוגמאות לשימוש נכון שלה בחלל. למה בקצרה? כי קצרה היריעה מלהכיל את מגוון האפשרויות האלה.

עיצוב פנים דירות בדגש על פונקציונאליות

עניין של שיגרה הוא, כי בעת פנייתכם לאדריכל או למעצב פנים, כמעט תמיד , ללא יוצא מן הכלל, הם ידגישו כבר בתחילת השיחה ויאמרו לכם: "אני מעצב בדגש על פונקציונאליות". נושא הפונקציונאליות בולט בעיקר בדירות ששטחן קטן יחסית וכל מטר רבוע חשוב לנצל באופן מרבי. נושא הפונקציונאליות בולט גם בטרנד המינימליסטי, הרווח בעולם העיצוב בשנים האחרונות. גם כאן, בעצם, עומדים בפני אתגר המעוף היצירתי, ניסיונם וכשרונם של האדריכל או המעצב והם אלו שיקבעו אם העיצוב יהיה ששון או שמא אסון. בכדי להבין מהי משמעותו של עיצוב פונקציונאלי, לפניכם מספר דוגמאות:

  • מיטה נפתחת השקועה בתוך קיר תעניק שטח נרחב שנוכל לנצל לצרכים נוספים הדורשים מקום.
  • מיטת קומותיים לחדרי ילדים מגדילה את שטח הניצול של החדר לטובת פינת משחקים, שולחן עבודה לשיעורי-בית וכדומה.
  • ספסל אופנתי, המשמש גם מקום אחסון לחפצים שונים.
  • שימוש נכון בתאורה יעניק מראה של נפח גדול יותר לחלל.
  • שולחן אוכל קטן במטבח ועוד…

כפי שניתן להבין, אין גבול ליצירתיות ולדרכים שבהן ניתן לעצב בצורה אסתטית ואופנתית, ובה-בעת גם לנצל את החלל לשימושים נוספים. זהו, בעצם, תפקידם המרכזי של אדריכלים ומעצבי פנים.

עיצוב פנים דירות יוקרתי – לנצל כל מטר רבוע…

עיצוב פנים דירות הייתה תשוקה של ענת קליין מאז ומתמיד. גם בעת ששימשה כמרצה בכירה באקדמיה, דוקטור בתחום תקשורת-ההמונים, ובעת היותה עיתונאית ועורכת, עת הנחתה מעצבים/ות בעיצוב מדורי העיתון, תמיד חיה במקביל כמעצבת פנים בפוטנציה. היא עיצבה לחברים, לקרובים ולבני משפחה, עד שהחליטה להקדיש את כל זמנה לעיסוק המרתק – עיצוב פנים.

עיצוביה מושפעים בעיקר משנות מגוריה בפאריס ומביקוריה התכופים בה, באיטליה, בספרד ובפורטוגל. עיצובים מודרניים עם נגיעות רטרו מודרניות מנעימים את הבתים של כל מי שבחרו להיסחף עם התשוקה של ענת לעיצוב מרגש. התקשרו אליה לעצה טובה או בקרו באתר האינטרנט שלה ותוכלו לקבל מושג ויזואלי לכל מה שנכתב כאן. זה הזמן לתרגם את חלומכם למציאות עיצובית מרשימה ומעניינת.

עיצוב פנים דירות בדגש על פונקציונאליות

מעוניינים בשיחה או בפגישה אתי?

מלאו את הפרטים הבאים

עיצוב-פנים עוסק בתכנון נכון של חלל דירתכם או בית-העסק שלכם ובמראהו האסתטי. הוא הפך לשרות מבוקש היום ובר-השגה לא רק לעשירים, לאחר שהתבררה תרומתו לאיכות חיינו. עיצוב-פנים עשוי להשפיע על יכולות קוגניטיביות, על התנהגות ועל מצב-רוח. בכוחו של חלל, המתוכנן היטב ובעל מראה אסתטי, להשרות עליכם אווירה של רוגע ונינוחות בדירתכם, ולמשוך לקוחות לבית-העסק שלכם.

את העלייה במודעות לחשיבותו של עיצוב-פנים ניתן לייחס לעלייה בניידות שלנו היום למקומות רחוקים, בהם אנו נחשפים לתרבויות ולחידושים. תורמות לכך גם תכניות טלוויזיה רבות המוקדשות לעיצוב על סוגיו. ההתפתחויות הטכנולוגיות במאה ה-20, ובראשן האינטרנט, הפכו את עולמנו ל"כפר" גלובאלי, שבו אתם נחשפים במהירות לכל החידושים ולהנאות שבצדם ושואפים להשיגם.

עוד בנושא

הלבשת הבית

הלבשת הבית, או בשמה הלועזי "הום סטיילינג", זהו העיסוק בארגון מחדש של הריהוט בבית ובפרטי הדקורציה שבו. הום סטיילינג כולל צביעה, ריהוט, טקסטיל: בדי ריפוד, ווילונות ושטיחים. נכללים בו גם גופי-תאורה, חפצי-נוי ותמונות. יתרונו של הום סטיילינג ביכולתו לרענן ולשדרג את מראה הבית או בית-העסק מבלי לעקור מרצפות, לשבור קירות או...
קרא עוד >>

חדרי מגורים מעוצבים

חדרי מגורים מעוצבים, ממש אין הכרח שיגרמו לכם לפתוח חסכונות או להיכנס לחובות. בעזרת מעט מעוף יצירתי, תעוזה ורצון תוכלו גם אתם להפוך כל חדר לכזה שגם יהיה מעוצב באופן שיפער פיות. באותה מידה, שיהיה גם פונקציונאלי, נוח ושימושי ויגרום לכם להרגיש בבית. "קיר כוח", אלמנטים כגון בריקים וגופי תאורה,...
קרא עוד >>

עיצוב הבית סלון

בעולם עיצוב הבית, סלון הוא שחקן מרכזי. הסלון משמש הלב הפועם של הבית, החלל שמחבר בין החדרים השונים ומרכז בתוכו את רוב הפעילות היומיומית שלנו. הוא המקום שבו אנו נחים, משחקים עם הילדים, מבלים בצפייה בטלוויזיה או בקריאה של ספר טוב. הסלון מעניק את הרושם הראשוני על אופיים של בעלי...
קרא עוד >>

עיצוב בתים מודרניים

עולם העיצוב מושפע מהתפתחות של זרמים שונים, כמו-גם מהתפתחויות טכנולוגיות. לפיכך, מאפייניו של עיצוב בתים מודרניים משתנים מעת לעת בהתאם לתמורות בעולם העיצוב בכלל. בין השאר, בולט בעיצוב המודרני השימוש בחומרי גלם מתכתיים, בעיקר בצבעים שחורים ואפורים, בשילוב של צבעים בגוונים בהירים. סגנון זה מאופיין בקווים ישרים ובניקיון שבא לידי...
קרא עוד >>

עיצוב פנים והום סטיילינג

עיצוב פנים והום סטיילינג – בשביל מה ולמה? עיצוב-פנים עוסק בתכנון נכון של חלל דירתכם או בית-העסק שלכם ובמראהו האסתטי. הוא הפך לשרות מבוקש היום ובר-השגה לא רק לעשירים, לאחר שהתבררה תרומתו לאיכות חיינו. עיצוב-פנים עשוי להשפיע על יכולות קוגניטיביות, על התנהגות ועל מצב-רוח. בכוחו של חלל, המתוכנן היטב ובעל מראה...
קרא עוד >>